Кияни здобувають третю перемогу в сезоні над корабелами, лідируючи протягом усього поєдинку

Команда Айнарса Багатскіса захопила лідерство ще на старті матчу, оформивши ривок 12:0 у дебюті гри. Вддавати перевагу столичний колектив у цій грі не збирався. Ще до великої перерви киянам вдалося відірватися у суперника на максимальні 19 очок. Підопічні Валентина Берестнєва зуміли трохи скоротити відставання до великої перерви і навіть наблизитись до суперника на дистанцію 4 очок на екваторі третьої чверті, але на більше корабели не спромоглися. Київ-Баскет відразу відповів, збільшивши оберти, і повернув собі лідерство з більш комфортним двозначним гандикапом.

Кияни мали тотальну перевагу у фарбі, вигравши підбирання і набравши на 16 очок більше за суперника саме з трисекундної. Багатскіс рівномірно розподілив ігровий час між підопічними, тож жоден з гравців київського клубу не зіграв більше 24 хвилин. У гостей черговий сильний матч видав Нейта Едріан, який набарв 33 очки, але окрім виступу американця корабели супернику більше нічого не запропонували.

Київ-Баскет виграв домашній матч з рахунком 80:68, втретє в сезоні здолавши миколаївців. На команди ще чекає заключна четверта зустріч в рамках регулярного чемпіонату.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

23 квітня. Київ, ПС Венето-Спорт

Київ-Баскет — МБК Миколаїв 80:68 (18:11, 20:16, 22:20, 20:11)

Київ-Баскет: Мессі 15 + 6 підбирань, Близнюк 14 + 8 підбирань, Крутоус 9, Коренюк 6 + 10 підбирань, Ковальов 0 — старт, Павлов 13 + 6 підбирань, Янг 13 + 4 передачі, Тібодо 5, Мішула 5, Дубровін 0, Шевчук 0

Миколаїв: Едріан 33 + 8 підбирань + 3 передачі – 6 втрат, Колтер 13 + 6 підбирань + 4 передачі, Дубоненко 5, Едж 5, Приймак 0 — старт, Заплотинський 6 + 3 перехоплення, Лук’ян 5, Боднар 1, Зайцев 0, Лихой 0