29 березня у другому матчі чвертьфінальної серії до двох перемог Київ-Баскет поступився на виїзді Миколаєву в овертаймі 94:103. Для визначення володаря півфінальної путівки знадобиться третій матч, який суперники зіграють у Києві 1-го квітня.

Другий матч чвертьфінальної серії між Київ-Баскетом та Миколаєвом розпочався з виграного підбирання від киянина Нванкво, який вже на тридцятій секунді гри сфолив та вивів на лінію снайпера корабелів – Владислава Тонченка, який і відкрив лік набраним балам у матчі, після чого Зотов додав ще два. Проте вже в наступній атаці молодий гравець гостей Михайло Горобченко, який несподівано вийшов у старті, влучив дальній та зрівняв рахунок у грі. Надалі команди продовжили практично по черзі набирати бали, демонструючи дуже рівний та надзвичайно результативний баскетбол. В середині чверті гості спробували здійснити ривок та віддалилися на відстань у п’ять балів, але дуже швидко корабели суперників дістали. Завершилась ж перша чверть все ж на користь гостей зі столиці – 25:31.

Друга десятихвилинка розпочалася з швидких балів після проходу від Давидюка, який дещо скоротив різницю в рахунку. Ще за хвилину Зотов влучив дальній, а рахунок став 30:33. Надалі господарі намагалися зрівняти рахунок у грі, проте команда Євгена Мурзіна тримала різницю в рахунку у декілька очок в свою користь. Ближче до завершення першої половини Київ-Баскет і взагалі зумів оформити міні-ривок та змусив наставника Миколаєва брати хвилину.

Третю десятихвилинку вчисту виграли гості зі столиці, які зуміли розвинути свою перевагу до дванадцяти балів, проте вже в четвертому періоді корабели зуміли перевернути все з ніг на голову. Спочатку Віталій Зотов скоротив різницю до трьох балів, після чого сам же виконав перехоплення та віддав пас Попову, який без проблем зробив різницю в рахунку мінімальною.

Ще за декілька миттєвостей вже ветеран господарів паркету Олексій Адедиран влучив власну спробу та вивів свій клуб вперед, що спричинило неймовірну радість вболівальників у переповненому палаці спорту Надія.

В клатч-таймі все той же Зотов зрівняв рахунок за 10 секунд до основного часу та перевів гру в додаткові п’ять хвилин.

У додатковий час щось неймовірне зробив Кіт Омоера, який влучив два дальніх та організував ривок для своєї команди 7:0.

В перестрілці штрафними холоднокровність продемонстрував Сергій Попов, який не дав шансу гостям зі столиці наблизитися в рахунку до своєї команди.