Перемогу подарував своїм жінкам на 8 Березня Київ-Баскет. Підопічні Айнарса Багатскіса в овертаймі здолали у гостях Харківських Соколів 98:95.

З початком зустрічі склалося враження, що цього разу жодних натяків на сенсації в Харкові не буде. Кияни впевнено контролювали гру та невпинно набирали очки. За підсумками стартової чверті гості вирвалися вперед на 13 очок.

Та з початком другої чверті перебіг подій на майданчику різко змінився. На результативну атаку Коренюка господарі відповіли триочковими Грема, Козлова, Бояркіна і двоочковим того ж Грема. Гості вимушені були взяти тайм-аут. Однак пауза не вплинула на хід боротьби. У харків’ян продовжували залітати практично все. Натомість гра у киян розладналася. У підсумку гості пропустили за другу 10-хвилинку 36 очок. По ходу зустрічі харків’яни з 13-очкового відставання виходили на 10 очок вперед. Грем на куражі набрав за першу половину 19 очок, тоді як у киян лише по 9 набрали Шеферд та Петров. До великої перерви гості скоротили різницю до шести очок, залишаючи шанси на інтригу.

За перерву кияни не змогли знайти рішення для зміни гри на свою користь. Ривок харків’ян 12:3 знову змусив киян брати тайм-аут. І лише під кінець чверті гості налагодили гру в атаці, що дозволило їм скоротити відставання на заключну чверть до двох очок.

Вирішального перелому в заключній 10-хвилинці не сталося. Суперники рівно йшли до кінця ігрового часу. У заключній атаці капітан гостей Пустозвонов влучним триочковим вкотре зрівняв рахунок, перевівши поєдинок у овертайм.

У господарів, схоже, не вистачило емоцій на додаткову 5-хвилинку. То ж гості на досвіді впевнено пішли вперед. Втім на наприкінці овертайму харків’яни відчайдушно намагалися знову врятуватися, підтримуючи інтригу до останнього. Однак кияни таки перервали переможну двоматчеву серію аутсайдера чемпіонату.