Переможний поєдинок проти чинного чемпіона продовжив ряд приємних серій для команди Айнарса Багатскіса

Завдяки вчорашній перемозі кияни вийшли вперед в особистих зустрічах з «Дніпром». За ці 2 роки команди встигли провести 11 зустрічей, 6 з яких залишилися за «Київ-Баскетом». Впливає і фактор домашнього паркету – 4 перемоги були здобуті вдома.

Домінація вдома. Протягом цього року «Київ-Баскет» провів 14 домашніх поєдинків, в яких 12 разів святкував перемогу. Дві поразки припали на Кубок Європи ФІБА, коли кияни поступилися «Вентспілсу» та «Каршіяці». Останній раз «Київ-Баскет» програвав вдома в рамках Суперліги в грудні минулого року. Тоді перемогу здобули саме дніпряни.

Переможна серія на старті Суперліги продовжується. Перемога над «Дніпром» стала вже шостою поспіль на старті Суперліги. За цим показником кияни вже увійшли до списку кращих команд Суперліги. Довшою серією перемог на старті можуть похизуватися «Хімік» та зниклий з баскетбольної карти країни «Донецьк». Донеччани перемагали 7 та 9 разів поспіль на старті змагань, а южненці, окрім 7, 8 та 9 перемог поспіль у різних сезонах, встановили абсолютний рекорд – 13 поспіль перемог та різниця +293 у сезоні 2015/16

Нагадаємо, що наступного тижня кияни проведуть два виїзні поєдинки проти «Запоріжжя» (30 жовтня) та «Прометея» (1 листопада)