Друга команда Київ-Баскета припинила боротьбу у Кубку України. У матчі-відповіді другого етапу з Шаманами підопічні Максима Балашова на домашньому паркеті поступилися супернику 45:74.

8 листопада у першому матчі другого етапу Кубка України Київ-Баскет-2 здобув перемогу з перевагою у вісім очок 89:81. Першу чверть звітного поєдинку господарі програли 13:15 – це ще було не критично, адже завданням-мінімум було не розгубити восьмиочковий запас за підсумками першого матчу. Другу десятихвилинку підопічні Максима Балашова провели значно краще – команди пішли на відпочинок за рахунку 33:30 на користь Київ-Баскета-2. Але у третій чверті Шамани повернули собі ініціативу – господарі не знали, як впоратися з лідером аматорів Руденком. Очковий ривок 10:0 забезпечив гостям комфортні 50:39 перед заключною чвертю. Але вони не зупинилися. Четверту десятихвилинку виграли ще більш потужно 24:6 і 74:45 у підсумку. Шамани вийшли до 1/8 Кубка України, де зіграють з Черкаськими Мавпами.