18 грудня у Кубку України серед жіночих команд відбулися перші чвертьфінальні матчі. На цій стадії розіграшу Київ-Баскет представлений двома командами.

Головна клубна жіноча команда грала в Одесі з дворазовим володарем Кубка ІнтерХім-СДЮСШОР. Підопічні Володимира Холопова, хоч і програли вкидання, але потім компенсували це сторицею. Вони не давали продиху господаркам, вже у першому періоді (у другій половині) здійснили ривок 14:0 і закінчили його 31:8. На останній хвилині матчу Філевич закинула 100-е очко киянок, вони не дали сумнівів у своїй перевазі. У звітному поєдинку Філевич зробила дабл-дабл (14оч+15пб), а Рульова стала найрезультативнішою у переможниць (24оч).

А КСЛІ-Київ-Баскет гідно боровся з представником Суперліги Рівне-ОШВСМ. Гості з перших хвилин дали зрозуміти, що вони налаштовані на перемогу. Першу чверть підопічні Валерія Жартуна виграли 23:9 а на перерву команди пішли за рахунку 45:23 на користь рівненчанок. Різниця у класі відчувалася і у другій половині гри. Відтак 87:44 на користь Рівного.