24 лютого визначився новий володар Кубка України серед жіночих команд. У головному матчі за почесний трофей зійшлися два гранди українського жіночого баскетболу – Київ-Баскет і Динамо.

З початку матчу «біло-сині» захопили ініціативу і розпочали активні дії під щитом суперника. Американки Динамо Моррісет і Кійс холоднокровно робили свою справу, влучаючи і з периметра, і з під кільця. Це позитивно впливало на усю команду. А Київ-Баскет занервував. Збився приціл у Кондусь, Ольховик, не завжди результативно завершувалися проходи до кошика в’юнкої Спітковської. Це призвело до того, що першу чверть підопічні Володимира Холопова програли 17:23, а наприкінці першої половини після влучань з лінії штрафних Кійс перевага Динамо сягнула 21 очка – 48:27.

Можна було припустити, що Володимир Холопов мав зі своїми підопічними розмову у роздягальні під час перерви. Але щойно команди відновили боротьбу, як двічі Моррісет, а потім Кійс довели перевагу Динамо до +27. Київ-Баскет потроху почав скорочувати відставання, але не такими темпами, як того хотілося б. За дві хвилини до кінця третьої чверті Спітковська закинула триочковий – 47:63. Але відправною точкою для подальшого зламу сценарію гри він не став. На заключну чверть команди вийшли за 20-очкової переваги Динамо 67:47. Біло-синім залишалося утримувати суперника на очковій відстані.

Київ-Баскет був іншої думки, прагнення змінити хід подій принесло свої плоди. На екваторі чверті госплодарки скоротили відставання до -8, завдячуючи влучанням Колесніченко, Афанасьєвої, Спітковської. 62:70 – це вже можна відіграти. Потрібен був влучний кидок здалеку, але у Афанасьєвої спроба виявилася невдалою. Натомість динамівки діяли результативно.