23 січня Київ-Баскет переміг Франківськ у першому матчі 1/4 фіналу Кубка України 80:72. На майданчику суперниць підопічні Володимира Холопова діяли досить впевнено.

Гості з Києва одразу ж дали зрозуміти, що повторення листопадового сценарію, коли вони програли підопічним Юрія Процюка у регулярному чемпіонаті, не буде. Першу чверть Київ-Баскет закінчив 21:13 на свою користь, а на перерву команди пішли за рахунку 46:33 на користь гостей. Щоправда, третю десятихвилинку Франківськ провів зразково. Після виконання штрафних Уро-Ніле Франківськ скоротив відставання до -4 – 55:59. Але Київ-Баскет вчасно загасив спалах активності господарок. Заключну чверть підопічні Володимира Холопова провели на емоційному підйомі, завершивши матч на свою користь 80:72.

Матч-відповідь у цій парі відбудеться 3 лютого у Києві.