19 листопада відбувся перший матч 1/8 фіналу у Кубку України серед жіночих команд. КСЛІ-Київ-Баскет переконливо переміг вдома Полтаву 76:36.

Перша чверть пройшла відносно у рівній боротьбі. Киянки виграли її 15:9. А ось у другій чверті переможця протистояння фактично було визначено. Адже підопічні Олени Федченко виграли цей ігровий відрізок 20:2. Команди пішли на велику перерву за рахунку 35:11 на користь КСЛІ-Київ-Баскет. Подальший опір втрачав сенс. Хоч попереду було 20 хвилин гри. Полтавчанки так не думали і провели на рівних другу половину матчу. Але наздогнати, чи бодай скоротити відставання їм було не по силах. Полтава поступилася з різницею -24 очки. Це не дивно. У гостей змогли зіграти 7 гравців, що вкрай обмежувало ротацію.

Для оформлення чвертьфінальної путівки КСЛІ-Київ-Баскет завтра зіграє повторну зустріч з Полтавою, знову в СК КСЛІ.