26 грудня дві команди Київ-Баскета зіграли матчі-відповіді 1/4 фіналу у Кубку України серед жінок. Перша команда без проблем пройшла до фіналу чотирьох, обігравши і у другому матчі ІнтерХім-СДЮСШОР.

За великим рахунком, завдання у матчі-відповіді підопічні Володимира Холопова максимально спростили ще під час першої гри, яку виграли в Одесі 100:76. Відтак, матч-відповідь вони розпочали в економ-режимі. Чим дозволили ІнтерХіму захопити контроль над грою. Перший період закінчився мінімальною перевагою гостей 23:22, а вже на перерву одеситки пішли за рахунку 42:35 на свою користь. У перерві необхідні слова у роздягальні господарок було знайдено, адже другу половину Київ-Баскет розпочав значно потужніше і виграв третю чверть 22:10. Фактично, у заключному періоді за підсумковий результат двоматчевого протистояння можна було не хвилюватися і Холопов довірив місце на паркеті молодим. У складі ІнтерХіма не було його лідера Юлії Мусієнко, відтак розраховувати на кардинальні зміни було складно. Колишній гравець Київ-Баскета Олена Бойко створювала раз-пораз небезпеку біля кільця киянок, але їй бракувало влучності.

У парі Рівне-ОШВСМ – КСЛІ-Київ-Баскет рахунок свідчить сам за себе – тотальна перевага старших за рангом 107:65.