26 жовтня Київ-Баскет провів матч-відповідь 1/16 фіналу Кубка України. І знову підопічні Айнарса Багатскіса не залишили каменя на камені від вищолігової Львівської Політехніки. Цього разу 116:45.

Обидва матчі суперники домовилися провести у Києві. У повторному поєдинку Київ-Баскет не мав проблем з влучаннями. У кожній з перших двох чвертей кияни набирали по 32 очка і пішли відпочивати за рахунку 64:22. У третьому періоді львів’яни дещо огризнулися, адже програли його “лише” 15:22. Але потім знову опустили руки.

Найрезультативнішим у господарів, як і у першому матчі, став Папе Дайм 20 очок. Знову дабл-дабл оформив Максим Сандул (16оч+16пб). Не встигли кияни оголосити про підписання Сергія Павлова, як Айнарс Багатскіс дав йому 24 ігрові хвилини. За цей час новачок набрав 18 очок, зробив 8 підбирань.

Таким чином Київ-Баскет переміг Львівську Політехніку з загальним рахунком 234:111. Тобто з перевагою у 123 очка! Наступний матч кияни зіграють у межах Кубка Європи ФІБА, на виїзді 30 жовтня з болгарським Лєвскі.