Гравці Київ-Баскета Анна Ольховик і Вікторія Кондусь у складі збірної України продовжують підготовку до чемпіонату Європи. На Апенінах вони провели два спаринги зі збірною Італії.

Перший матч відбувся у Порденоні в останній день весни і закінчився перемогою синьо-жовтих дівчат 69:66. Українки вже з початку зустрічі намагалися нав’язати суперницям свої умови. Та в першій половині боротьба була переважно рівною. По перерві у команд впала результативність. Та українки все ж зуміли збільшити свою двоочкову перевагу ще на п’ять пунктів. Попри наполегливі спроби господарів відігратися наша команда довела поєдинок до перемоги. Вікторія Кондусь у звітному поєдинку набрала 8 очок, Ганна Ольховик – 6 очок.

Другий матч відбувся наступного дня у Панцано.

Італійська збірна краще розпочала гру та за підсумками першої чверті мала перевагу у вісім балів. Проте, у другій десятихвилинці Україна зуміла вирівняти гру, ба більше, скоротила відставання. На велику перерву збірні пішли за рахунку 45:40 на користь господарок паркету. Головна розв’язка матчу була перенесена на заключну десятихвилинку, яку краще провели італійки 99:77. У звітному поєдинку Ольховик набрала 8 очок, Кондусь відначилася двома очками і п’ятьма підбираннями.

З 3-го червня Україна продовжить підготовку до ЄвроБаскета у київській Пущі Водиці.

На груповому раунді чемпіонату Європи, який проходитиме з 27 червня по 7 липня, збірна України протистоятиме командам Іспанії, Великої Британії та господаркам групової частини турніру збірній Латвії.

Жіночі національні збірні

Контрольні матчі

Італія

31 травня

Італія – Україна – 66:69 (19:22, 21:20, 7:12, 19:15)

Україна: Удоденко (21очко+10 підбирань), Ягупова (20+7), Кондусь (8), Науменко (7+9), Ольховик (6), Білоцерківська (3), Горобець (2), Яцковець (2), Уро-Ніле.

1 червня

Італія – Україна 99:77 (20:12, 25:28, 24:23, 30:14)

Україна: Ягупова (26 + 8 підбирань + 8 передач + 8 втрат), Кондусь (2 + 5 підбирань + 7 втрат), Ольховик (8), Науменко (5 + 4 підбирання), Удоденко (8 + 4 підбирання) – старт; Фастова, Горобець (11), Яцковець (12 + 5 підбирань), Уро-Ніле (3).