Відбувся дебют у команди наймолодших “бджілок”. Академія Київ-Баскета розпочала виступи у чемпіонаті Київської області. 

Команда, складена з гравців 2009-го року народження і молодших, провела два матчі першого туру у Білій Церкві. Головний тренер Максим Балашов взяв на виїзд 18 виконавців. Усі діти отримали ігровий час, тобто відчули дух гри і дух суперництва у баскетболі.

Матчі зі столичною командою Плеймейкер і Летючими Білками (Біла Церква) стали серйозним випробуванням для молодої команди Максима Балашова. Плеймейкеру академісти поступилися 11:36, а господарям туру 8:55. Втім, головний результат сьогодні – це перший ігровий досвід, який отримали діти. Команда гуртується, загартовується, і час перемог неодмінно прийде.

Максим Балашов, головний тренер команди Академії Київ-Баскета: – Хочу, щоб наші наймолодші вихованці якомога швидше зрозуміли, що таке баскетбол і як грати у баскетбол проти інших команд. Цієї мети було досягнуто. Вважаю, цей досвід був напрочуд вдалий. У захваті були усі – і батьки, які приїхали повболівати за нас, і звісно самі діти. Зараз на результати не дивлюся – просто хочу, щоб вони відчули, як це – грати, що робити. Від цього будемо відштовхуватися, працювати далі, зростати. Фактично усі наші діти до цього не грали у 5х5 проти інших команд. І це була перша можливість проявити себе у грі, перебороти себе, вийти і зіграти. Також були дві дівчинки у команді. Теж молодці, дуже мене порадували, не поступалися хлопцям!