Гравці національної жіночої збірної України з хокею Марина Кобчук, Єлизавета та Олена Аліпови і член жіночого комітету Федерації хокею України Олександра Слатвицька відвідали перший матч чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги Парі-Матч між Київ-Баскетом та Миколаєвом (завершився перемогою господарів 82:70).

Професійні хокеїсти знайшли чимало спільного між баскетболом та хокеєм. Дівчатам, які підтримували у цьому поєдинку підопічних Євгена Мурзіна, сподобалася командна гра киян, вони були у захваті від слем-данків Носкова, Нванкво, Крутоуса. У перерві матчу дівчата залюбки взяли участь у конкурсній програмі від Макса Утєхіна. А головне, хокеїстки-збірниці виявилися фартовими для Київ-Баскета і побажали хлопцям перемог у наступних випробуваннях!

Нагадаємо, цим дівчатам також є чим пишатися. Нещодавно вони виграли кваліфікаційний турнір до чемпіонату світу-2020 і стануть повноправними учасницями хокейного Мундіалю! То ж ці красуні також знають, що таке жорсткий спортивний режим і солодкий смак перемоги.

Спільне фото з Петровим, Латковичем, Нванкво, Сандулом і Кріком – це не лише світлина на згадку. Зафіксовано обмін позитивними емоціями після переможного матчу. А як же тут не посміхатися, відчуваючи на плечі кремезну руку переможця і навпаки. І нехай хтось скаже, що це неприємно на дотик. Тепер і хлопці і дівчата готуватимуться до важливих ігор у піднесеному настрої. Варто тільки подивитися на фото!