Інтригуючою битвою Харківських Соколів та Київ-Баскету завершився ігровий день 10 грудня у Суперлізі Windrose.

Кияни підійшли до матчу на фоні непростого єврокубкового матчу у середу проти Антверпа, але і команда Плеханова була одразу без трьох гравців, які опинились в лазареті — Графа, Магони та Немцу.

Поки команди були свіжими, обидві почали матч доволі агресивно і результативно. Харківські Соколи одразу захопили лідерство завдяки своїй влучності (10 з 14 кидків у першій чверті виявились влучними) і подеколи відривались на 8-10 очок. У киян було не все так добре з влучністю, але ось дальні кидки «пішли», завдяки чому Київ-Баскет тримався на невеликій відстані і на велику перерву команди пішли за рахунку 42:39 на користь господарів. Це обіцяло цікаву другу половину.

І події на майданчику виправдали це очікування – майже всю третю чверть вже вели кияни, але більшу частину їх перевага була в 1 очко, а на останню перерву Київ-Баскет пішов, маючи перевагу +3 – 57:60.

Старт четвертої чверті видався невдалим для Київ-Баскету, у якого м’яч перестав летіти в кошик, а у господарів навпаки, завдяки чому їм вдався ривок 16:1. Це все? Як би не так! Не пройшло і двох хвилин, як Київ-Баскет скоротив відставання до 73:71.

Але в цей момент кияни знову перестали влучати, а Харківські Соколи на куражі «полетіли» і завершили матч з рахунком 85:73.

Героями Харківських Соколів в цьому матчі стали Александар Зечевіч з 23 очками та 13 підбираннями, а також Майкл Девіс з 26 очками, 6 підбираннями та 9 передачами.

В наступному матчі у неділю, 12 грудня, Київ-Баскет чекає ще один непростий виїзний матч з Дніпром. Для жовто-чорних це перша поразка майже за місяць і пʼята загалом у цьогорічному розіграші Суперліги

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

10 грудня

Харків, СК Локомотив

Харківські Соколи — Київ-Баскет 85:73 (27:19, 15:20, 15:21, 28:13)

Харківські Соколи: Шевченко 11 + 6 підбирань, Девіс 26 + 6 підбирань + 9 передач – 5 втрат + 4 перехоплення, Зечевіч 23 + 13 підбирань, Сімонс 8 + 6 підбирань, Глєбов 3 + 7 підбирань – старт; Буренко 8, Нікітін 6, Тарасенко 0, Кузнецов 0, Чугунов 0

Київ-Баскет: Вудсон 18, Кеффі 8, Войналович 9, Вашингтон 3 + 5 підбирання, Скапінцев 5 – старт; Томсон 19 + 5 передач, Тиртишник 5, Гаррет 4 + 7 підбирань, Анікієнко 2 + 5 підбирань, Іванов 0