Гравець БК Київ-Баскет Ілля Заець, який 11 листопада святкує свій день народження, виявився найвищим в індивідуальному рейтингу 3х3 серед усіх українців в усіх шести вікових категоріях (по три у чоловіків та жінок).

У категорії U-18 Ілля посів третю сходинку у світовій табелі про ранги. Вище українця тільки два представника Японії Кейсі Томінага і Кейджуро Мітані. Нагадаємо, у цьому сезоні Ілля Заець у складі збірної України 3х3 U-18 посів високе п’яте місце на чемпіонаті світу і четверте – на чемпіонаті Європи. Рік тому Заєць став учасником Юнацьких Олімпійських Ігор, де у складі України також посів четверте місце.

У цьому сезоні Ілля Заєць у складі Київ-Баскета Кпровів три матчі у Суперлізі Парі-Матч, двічі відіграв у Кубку України з Львівською Політехнікою, головний тренер Айнарс Багатскіс також підпускає Зайця до відповідальних єврокубкових матчів. Так, Ілля зіграв в останньому матчі Кубка Європи ФІБА проти Цмокі.

Ілля Заєць: не слідкую за подібними рейтингами, але, звісно, мені приємно було побачити себе на третьому місці. Будь-кому, вважаю, на моєму місці було б приємно, відтак, недарма граю і проявляю себе. Це стимул працювати ще більш наполегливо.

І сьогодні Іллі Зайцю вже 18! Колектив БК Київ-Баскет вітає іменинника з Днем народження і бажає йому міцного здоров’я і нових перемог у клубі та збірних!