Головний тренер Київ-Баскета Євген Мурзін прокоментував перемогу своїх підопічних над Миколаєвом у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. 10 січня кияни обіграли корабелів 88:72.

– Перемогли, і доволі переконливо. Завдання на сьогодні було пропустити менше за 70 очок, ми майже вклалися в цю схему, показали доволі результативний баскетбол у нападі, зіграли командно. Думаю, для нас ця гра була непоганою.

– Наприкінці третьої чверті Миколаїв почав вас наздоганяти, чи не виникало побоювань за кінцевий результат?
– Забагато ігор у цьому сезоні ми програли саме у такі моменти, коли вели, контролювали гру, а потім наступав період, коли приймали невірні рішення. Сьогодні, слава Богу, хлопці зіграли як слід. Ми зазнали лише дев’ятьох втрат, а отже діяли більш вдумливо. Працюємо, продовжуємо працювати і вдосконалювати свою гру.

– Арон Нванкво перебуває у вас на трай-ауті, але він пропустив цей матч.
– Має серйозне пошкодження. У матчі з Черкаськими Мавпами забив лодижку. Виник набряк, але тим не менш лікар підготував Арона до гри. І він був готовий зіграти. Але я вирішив приберегти його до матчу з Запоріжжям. Сказав йому про це сьогодні – із Запоріжжям він гратиме.

– Команда вже виходить на свої оптимальні кондиції?
– Складно зараз судити, виходячи з цієї лише гри. Після Запоріжжя картинка буде більш предметною. Сьогодні отримали навантаження практично усі гравці більшою чи меншою мірою. Гра із Запоріжжям і виїзд Одеса-Южний покажуть, у якому стані перебуває команда.

– Як оціните найближчого суперника – Запоріжжя?
– Запоріжжя – один з лідерів чемпіонату, демонструє дуже гарний, агресивний баскетбол. У його складі виокремлю чотирьох американців, вони набирають по 60-65 очок щоматчу. До того ж у цій команді грає кандидат до збірної України Мироненко, і ще ряд сильних гравців – Кондраков, Овдєєнко, Тарасенко, які добре працюють на результат. Але найголовніше – зупинити американців.

Квитки на матч Київ-Баскет – Запоріжжя купуйте за посиланням.