Напружена ситуація з пандемією диктує нові умови проведення змагань, Кубок Європи не став винятком. Сьогодні ФІБА опублікувала нові зміни у структурі проведення чемпіонату:

На заміну звичного формату проведення ігор вдома/на виїзді – матчі групи проходитимуть у одному місті «в баблі» 26, 27 (або 28) і 29 січня. Кожна команда зіграє лише по три поєдинки замість запланованих шести.

Замість 7 груп, команди будуть поділені на 6 по 4 команди у кожній. Таким чином, в группу до нашої команди потрапив австрійський «Капфенберг», з яким кияни вже грали в минулорічній кваліфікації Ліги Чемпіонів ФІБА. Тоді підопічні Айнарса Багатскіса завдяки перемозі у домашньому матчі-відповіді пройшли далі. Також в нашому квартеті представлені кам’янський «Прометей» та болгарський «Рильскі Спортист»

Зазначимо, що до 1/8 фіналу потраплять по 2 кращі команди з кожної групи і 4 команди з тих, які займуть третє місце у груповому етапі. У 1/8 команди з однієї групи одна з одною не гратимуть.

У 1/8 та 1/4 фіналу переможці будуть визначені за результатами лише одного матчу, які заплановано на 23 і 25 березня також у одному місці.