На жаль, сьогодні команда Айнарса Багатскіса не зуміла продемонструвати ту гру, яка вчора принесла перемогу над «Дніпром»

В першій чверті себе чудово показали Черкаські Мавпи. І хоча за реалізованими спробами з гри (5 про 5) вони з Київ-Баскетом були на рівних, в усіх інших аспектах вирвалися вперед. Підопічні Максима Міхельсона домінували під щитами, зробивши 17 підбирань проти 10, трохи краще грали командно – 5 передач проти 3, а також менше помилялися – 3 втрати проти 5. Кияни також значно більше порушували правила, через що Мавпи реалізували 9 штрафних, а вони лише 1. Завдяки цьому підопічні Айнарса Багатскіса відставали після першої чверті на 8 очок.

В другій 10-хвилинці матч пройшов абсолютно рівно, про що свідчить і її рахунок – 18:18. У складі Мавп добре себе показали Сергеєв (6 очок), Скапінцев (4 очка), Ткаченко (4 очка), а у складі Київ-Баскета Янг (9 очок), Павлов (2 очка), Тібодо (2 очка), Мессі (2 очка) та Джейкобсон (2 очка). Тобто вся п’ятірка Айнарса Багатскіса зіграла досить рівно.

Після великої перерви перевага Черкаських Мавп у деяких аспектах була очевидною. На завершення третьої чверті вони реалізували 19 пострілів, тоді як суперник 21, але за кількістю штрафних, підопічні Максима Міхельсона була серйозно попереду – 17 влучних кидків з лінії проти 3. Також вони продовжували домінувати під щитами зробивши 40 підбирань, а суперник – 29.

Заключна частина стала справжнім провалом для Київ-Баскета. Представники столиці реалізували лише три кидки з гри, тоді як Мавпи – 9 (3 триочкових). В команді Айнарса Багатскіса 4 бали набрав Янг та 2 Ковальов. Один штрафний реалізував Павлов. Тож, цю чверть кияни програли – 7:25, а у підсумку поступилися – 56:79.