7 лютого у Черкасах Київ-Баскет проведе заключний поєдинок шестиматчевої виїзної серії. Суперник – чинний чемпіон України Черкаські Мавпи. Попри високий статус цю команду не назвеш незручною для столичного клубу. І статистика це підтверджує.

До звітного протистояння суперники тричі зустрічалися у межах регулярного чемпіонату. 6 жовтня у прем’єрному матчі у столиці Київ-Баскет поступився 75:80, 3 листопада взяв реванш у Черкасах 80:77 і переконливо обіграв Мавп під завісу 2018-го 22 грудня – 90:51. Отже, за очними зустрічами рахунок поки що 2:1 на користь киян. Також суперники обмінялися перемогами у чвертьфіналі Кубка України, але Черкаських Мавп через перебір легіонерів на майданчику у другому матчі було покарано і до Фіналу чотирьох Кубка України пройшов Київ-Баскет.

Читайте: ДМИТРО ЛИПОВЦЕВ: МАВПИ БУДУТЬ НАДМОТИВОВАНИМИ НА МАТЧ З КИЇВ-БАСКЕТОМ

Травмованих у Київ-Баскета немає – це дає підстави сподіватися, що у Черкасах гості зможуть підтримувати високий темп протягом усього матчу завдяки ротації складу. А вже як розпоряджатимуться м’ячем кияни на високих швидкостях – гра покаже. На тренуваннях необхідний набір комбінацій хлопці відпрацювали, холоднокровність у завершенні атак і бажання бути першим на підбираннях – кому це вдасться краще, той і переможе.

Суперліга Парі-Матч

7 лютого

м. Черкаси

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет