Жовто-чорні у напруженій боротьбі поступаються «Будівельнику» та завершують другий київський бабл з однією перемогою та поразкою.

Обидві команди підходили до матчу, маючи 0 в графі поразок, тож зустріч обіцяла бути цікавою.

Перша чверть гри команд вийшла рівною, але в середині другої чверті кілька втрат та невдалих дій Київ-Баскета дозволили Будівельнику створити заділ у 9 балів. Втім, підопічні Володимира Холопова зуміли швидко повернутись до гри, вирівняли гру і на велику перерву пішли навіть виграючи 40:37.

Будівельник повернув собі перевагу в середині третьої чверті, заробив гандикап у 5-8 очок, який спокійно утримував, збільшивши його у середині останньої десятихвилинку до 10-12 очок. На другий поспіль камбек у Київ-Баскета сил не вистачило, тому Будівельник спокійно довів гру до перемоги.

Перемогою Будівельник завдячує стартовій пятірці, яка набрала 72 очки з 83 командних. Особливо постарались Олександр Кольченко з 21 очком та Максим Нікітін з 17 очками та 10 підбираннями, з яких 8 – на чужому щиті.

Київ-Баскет довго тримався у грі завдяки Ігорю Дубоненко, який набрав 16 очок, в тому числі реалізував 4 з 6 дальніх (всі влучання були в першій половині), а найрезультативнішим в команді Володимира Холопова став Назарій Кісільчук з 17 очками.

Будівельник, йдучи без поразок після чотирьох зіграних матчів, очолив турнірну таблицю і попередньо наступний бабл повинен грати у Дніпрі, а Київ-Баскет залишиться в Києві, де стане господарем іншої четвірки команд.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

GymMaxxArena, Київ

Будівельник – Київ-Баскет 83:69 (17:14, 20:26, 21:12, 25:17) / статистика матчу

Будівельник: Хохоник 13, Сандул 6 + 12 підбирань, Кольченко 21 + 6 підбирань, Нікітін 17 + 10 підбирань, Конєв 15 + 8 підбирань – 6 втрат – старт; Кабанов 4, Зайцев 3, Сафонов 2, Рахметов 2

Київ-Баскет: Заплотинський 9 + 9 підбирань, Кісільчук 17 + 6 передач – 6 втрат, Дубоненко 16, Мусієнко 5, Новіков 13 + 6 підбирань – старт; Юрченко 6, Базилєв 3, Дюпін 0, Швець 0