Київ-Баскет у цьому сезоні дебютуватиме у Лізі чемпіонів. BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE і WILSON SPORTING GOODS оголосили про трирічну співпрацю. У межах цієї угоди Wilson презентував офіційний ігровий м’яч для усіх матчів Ліги чемпіонів на період з вересня 2019-го року по 2022-й рік.

«Wilson приєднався до родини Ліги чемпіонів в той час, коли ми зосереджені на зростанні популярності нашого турніру у Старому світу, – зазначив генеральний директор Ліги чемпіонів Патрік Комнінос, – ми хочемо надихнути гравців і надати їм найкращі умови, аби гра досягла нових вершин. Wilson має інноваційний підхід до баскетболу як на майданчику, так і поза його межами. Це відкриває нову еру для Ліги чемпіонів з баскетболу».

У свою чергу генеральний директор TeamSports, Wilson Кевін Мерфі зазначив: «ми раді об’єднати зусилля з Лігою чемпіонів і донести наші інновації і досвід до клубних арен в усій Європі. Ця Ліга творча, підприємницька і пристрасна, що відповідає духу нашого бренду і нашим зусиллям щодо розвитку гри і надання гравцям найкращого спорядження».

Спеціально для Ліги чемпіонів компанія Wilson розробила новий баскетбольний м’яч, спроектований інноваційною командою Wilson LABS. М’яч було спеціально створено, аби реагувати на швидкість сучасної гри у баскетбол, покращуючи влучність кидка, обробку і зчеплення під час гри. Новий баскетбольний м’яч Wilson EVO NXT – найбільш сучасний м’яч компанії. Він поєднує в собі довговічність, відчуття і характеристики двох найпопулярніших м’ячів бренду Wilson Evolution иSolution, а також колекцію нових технологій, аби надати гравцям можливість вибору і тих відчуттів, що вони їх шукають у грі. Вже скоро ці м’ячі з’являться у магазинах мережі «Світ Спорту»!

Нагадаємо, Київ-Баскет стартує у Лізі чемпіонів з першого раунду кваліфікації. Суперник киян – австрійський Капфенберг. Ігри відбудуться 17-го вересня (на виїзді) і 20-го вересня у київському Палаці спорту. На другому етапі кваліфікації переможець цієї пари зіграє з іспанським Бургосом.