Минулої неділі юні вихованці Академії Київ-Баскета зіграли перший у своєму житті матч! Після захопливого кількамісячного процесу тренувань наставники Максим Балашов та Теренс Мерфі вирішили, що час зробити наступний крок на баскетбольному шляху прийшов.

Керівництвом Київ-Баскета було досягнуто принципової домовленості щодо проведення товариського матчу з такими самими вихованцями (2008-2009 р.н.) Баскетбольної Академії Молодого Гравця. І 11 березня, на арені Споркомплексу Меридіан, де відбуваються ігри головних команд клубу, у боротьбі за перемогу зійшлися підопічні Максима Балашова (Київ-Баскет) та Артура Будаг’яна (БАМГ).

Команди зіграли 4 періоди по 15 хвилин (не чистого часу). Максим Балашов дав можливість зіграти кожному з 25 заявлених виконавців. Грали п’ятірками, що змінювали одна одну. То ж по 3-4 хвилини отримали усі гравці. Цього часу цілком достатньо, аби відчути «нерв гри», спробувати вгамувати емоції і виконати тренерське завдання. Хтось впорався з цим відмінно, хтось добре – але драйв відчули усі. І гравці, і вболівальники – їхні батьки, рідні! Тренери домовилися не фіксувати кількість закинутих м’ячів. Цей момент настане обов’язково. Але пізніше – у наступних баталіях.

Максим Балашов:майже всі діти хвилювалися. Тепер і їм відомо передстартове хвилювання. Бо ж грали у неділю, а я повідомив батьків у п’ятницю. Спілкувався з ними і довідався, що два дні до матчу пройшли у його передчутті. А коли перед матчем у роздягальні провели ще й командні збори, було помітно, що усі пройнялися відповідальністю моменту. Але зіграли, я залишився задоволений – було бажання боротися, стрибати, бігти, закидати. Так, дещо не виходило, але було неймовірно цікаво, молодці!

Двері Академії Київ-Баскета завжди відкриті для маленьких відвідувачів! Тренери дадуть відповіді на усі ваші запитання і порадять щодо найкращого часу для занять. Звертайтеся!