4 червня команда Академії Київ-Баскета, що проводить тренувальні збори на Чорному Морі, перемогла команду з Чернівців 36:4.

Поєдинок відбувся у межах Фестивалю Міні-баскетболу, що триває у Залізному Порту. Саме тут тренер Академії Максим Балашов і 16 його підопічних проводять двотижневі тренувальні збори. Як і інші матчі цей провели за правилами міні-баскетболу: грають дві п’ятірки, що змінюють одна одну кожної чверті, гравці мають перебувати на майданчику мінімум 10 хвилин. Ці правила поширюються на гравців, вік яких не перевищує 12 років. У тренувальних зборах беруть участь хлопці і дівчата 2008 – 2010 років народження.

Читайте: АКАДЕМІЯ КИЇВ-БАСКЕТА: ТРИВАЮТЬ ЗБОРИ НА ЧОРНОМУ МОРІ

Рахунок 36:4 на користь киян свідчить – їхня перевага на корті була домінуючою. Діти виконали усі настанови тренера і змогли продемонструвати усе, що встигли вивчити протягом регулярних тренувань в Академії. Матчі Максим Балашов межує з оздоровленням дітей – вони купаються у морі, і це швидше відновлює сили після напруженої боротьби. Програма зборів складена таким чином, що діти забувають про свої телефони і планшети, усвідомлюючи – живе спілкування і знайомства набагато цікавіші і яскравіші.