Головний тренер киян оцінив сьогоднішню гру в Миколаєві, а також розповів про стан команди, роль новачків та оцінив перспективи нових трансферів

Зі сторони, напевно, здається, що ми недооцінили суперника, але це зовсім не так. У минулій грі з «Черкаськими Мавпами» ми на початку точно дивилися зверхньо на суперника. Сьогодні абсолютно інша команда була. У хорошому сенсі зла. Хотіли битися. Наївно було очікувати, що ми в першій половині легко втечемо. Ми працювали в захисті, але десь не допрацьовували. Дрібні речі впливають на результат. 22 секунди відіграли, забули свого гравця і отримали триочковий. Треба визнати, що деякі гравці «Миколаєва» сьогодні кидали триочкові краще двоочкових, коли втомилися.

Ми були фаворитами, з огляду на проблеми «Миколаєва». Але перед грою я сказав, що тут завжди важко грати. Не важливо, який склад і кадрові проблеми у суперника. Важкий зал. Ми намагалися, щоб була якість гри, менше втрат, як можна менше дурних дій. Звичайно, без цього баскетбол не буде баскетболом, але треба, щоб цього було якомога менше. Виграли, але не можу сказати, що малою кров’ю. Ми далеко не сама топова команда по бюджету, але у нас є вмотивовані гравці збірної і іноземці, яким є що довести. Дуже важливо, щоб вони всі разом робили те, що потрібно команді, і хотіли виграти якийсь трофей. Не просто приймаючи участь у змаганнях. Якщо ми хочемо бути в числі провідних команд України, то повинні боротися. В даний момент лідери «Дніпро» і «Прометей». Ми повинні грати в якісний і агресивний баскетбол, тоді буде результат.

Поки немає планів щодо комплектації. Я радий, що керівництво клубу зуміло знайти кошти на цю команду. Ця команда більше працює в захисті, ніж торішня, яка більше вигравала матчі нападом. Звичайно, нам треба час, щоб зігратися. 4 людини залишилося з того складу. Близнюк і Коренюк були лідери. Зараз прийшли нові лідери. Мессі, Янг і Мішула прийшли з інших команд, де були лідерами. Треба час, щоб вони зрозуміли один одного. Граємо одним м’ячем. До нового року плюс-мінус йде становлення команди. Головне, щоб гравці до цього час зрозуміли, що від них хочуть, щоб працювали. У Миколаєві важкий зал. Якщо хтось думає, що тут буде легко, треба відразу забути. Найголовніше, щоб у нас була повага до себе і до своєї роботи.

Нагадаємо, що жовто-чорні сьогодні перемогли «Миколаїв» та здобули четверту перемогу поспіль. Наступного тижня на команду чекають дві домашні зустрічі з «Харківськими Соколами» та «Дніпром»