Форвард Владислав Іванов та головний тренер Айнарс Багатскіс підбили підсумки розгромної перемоги над «Мавпами» на післяматчовій пресконференції.

Владислав Іванов:

– Добре попрацювали у нападі, у захисті впоралися. Потрібно виграти наступну домашню гру.

Айнарс Багатскіс:

– Я хвилювався. Нам не можна ділити суперників на європейських та українських. Не треба дивитися у турнірну таблицю. Усі вміють грати у баскетбол. «Мавпи» теж уміють. Не можу відповісти, чому така різниця. Нам не треба думати, який результат та який суперник. Має бути передігрова рутина. Гравець налаштовується на матч, приходить, виконує установку та йде. Зараз ми маємо налаштовувати себе на якісний баскетбол. Вчора та позавчора були два тренування. Команда віддала стільки енергії у залі. Видно, що гравці добре відпочили, попрацювали та перезавантажили батарейки.

Дуже налаштовані. Через це було багато дурниць. Чим агресивніше граєш, тим більше втрат. Потрібно якнайшвидше забути цю гру та фокусуватися на наступному матчі.

Нічого не скажу про гру з «Будівельником». Для мене це черговий матч. Дербі – завжди звучить круто, додатковий ажіотаж та тиск. Тиск не всім даний. Ми маємо насолоджуватися ним. Це привілей. Повинні показувати дуже якісний та агресивний баскетбол.