Головний тренер Київ-Баскета Айнарс Багатскіс прокоментував поразку своїх підопічних 74:96 від Кьормеда у матчі Кубка Європи ФІБА.

– Я щасливий, що ця гра нічого не вирішувала для «Керменда». Для нас це вже четверта гра за один тиждень. Три з них були виїзними. Ми подорожуємо весь тиждень. Ми очікували важкої гри. «Керменд» добре підготувався, команда грала ніби в предсезонке. Одна-дві передачі і відразу кидок. Ми робили те ж саме. Але «Керменд» забив буквально все. Подібне трапляється вдруге в моїй кар’єрі, а я треную 14 років. Суперник пішов на перерву за точності 70% з-за дуги. Вони забивали не тільки триочкові, але і двоочкові.
У баскетболі все пов’язано. Розумне агресивний напад впливає на захист і навпаки. На перших хвилинах у нас було багато хороших можливостей для кидка, але різниця полягала в тому, що ми їх промахнулися. Потім ми просто здалися. По суті, гра була зроблена в першій половині. Ми намагалися щось змінити, але це не спрацювало. «Керменд» продовжував забивати, варто було їх гравцям тільки подивитися на кільце. Це частина баскетболу. Вітаю хорошу команду з перемогою і бажаю удачі в наступній єврокубковій кампанії.

Читайте: КИЇВ-БАСКЕТ ПОСТУПИВСЯ КЬОРМЕДУ У КУБКУ ЄВРОПИ