Вчора у зустрічі з одеситами «Київ-Баскет» сьому перемогу поспіль та 25-ту загалом в поточному сезоні регулярного чемпіонату Суперліги. Головний тренер киян Айнарс Багатскіс та форвард Ілля Дубровін дали коментарі на післяматчевій пресконференції:

Ілля Дубровін: Була дуже інтенсивна гра. У четвертій чверті рахунок майже став рівним. Зуміли перемогти. Наші тренери планують графік так, щоб ми могли відпочити і підготуватися до ігор. Все йде як по маслу.

Айнарс Багатскіс: Коли побачив, що у “Одеси” не грають два легіонери і Кондраков, зрозумів що буде дуже важко. До цього було ясно, звідки виходила небезпека. “Одеса” – досвідчена команда. Гравці знають, як грати. Вони грають в класний баскетбол. Особливо коли на підсвідомості розуміють, що їх ніхто не буде міняти. Намагалися налаштовуватися на те, що буде важко.

Часто говориш, як папуга, одні й ті самі речі. Починається гра і на цьому ж і хибимо. Сьогодні так було більш, ніж кілька разів. Я радий за нашу команду. Коли відчуваємо, що нас жорстко б’ють, ми стаємо чоловіками. Мабуть треба більше влаштовувати тренування з боксу. “Одеса” здивувала командною грою. Всі гравці знайомі багато років. Дозволяли їм робити те, що вони вміють. Потрібно підняти руку, коли людина кидає. Особливо, коли знаєш, що він шутер. Може, моя російська або англійська погані. Треба самому підучитися.

Наразі жовто-чорні готуються до чергових виїзних поєдинків – 14 квітня проти «Дніпра» та 16 квітня проти «Харківські Соколів».