Головний тренер киян Айнарс Багатскіс у післяматчовому коментарі клубній пресслужбі підбив підсумки матчу проти «Рілскі» (80:96).

— Відразу скажу, що ми грали добре. Демонстрували якісний баскетбол, діяли агресивно. Просто дуже важко працювати, коли постійно перебуваєш під тиском. Скажу так: якщо суперник грає, маючи чисельну перевагу, то досягти результату на виїзді складно. Думаю, ви розумієте, що я маю на увазі.

Крім того, у «Рілскі» постійно «вибухали» виконавці, які за сезон взагалі нічим не відзначалися. Хлопці із середнім відсотком влучень за сезон не більше 30 сьогодні реалізували вісім спроб із 10. Але такий баскетбол. Ми не грали погано. Але суперник грав краще: у важливих моментах відправляв м’яч у кільце, а в нас в аналогічних ситуаціях були промахи.

— Які головні висновки зробите за підсумками цього матчу?

— Ми зрозуміли, що здатні вирішувати навіть найсерйозніші завдання. Так, хотілося б, щоби кожен баскетболіст, який виходить на майданчик, показував максимум можливого. Але таке в принципі неможливо. Тому треба виправляти помилки, коригувати дрібниці, нюанси у діях, що заважають нам бути ідеальними.

Не можу сказати, що план на гру не спрацював: у нападі м’яч рухався, відкривалися позиції для добрих кидків. Четверта чверть тому приклад: якби влучили пару відкритих атак з дуги — і закрили б матч на свою користь. Але промахнулся, після чого досвідчений суперник нещадно карав.

Додам, що вперше на мої пам’яті на матч Кубка Європи ФІБА були призначені судді з однієї і тієї ж країни, що і суперник.