Головний тренер жовто-чорних поділився враженнями після переможного матчу з южненським «Хіміком»

У прямому сенсі насолоджувався баскетболом, який показували обидві команди в перших двох десятихвилинках. Обидві команди грали в чоловічий баскетбол. Гравці добре знають один одного, тренери знають один одного. Дуже важко чимось здивувати. У минулій грі нас здивували тим, що ми тотально програли під кільцем, хоч і контролювали щит. Але чисто програли єдиноборства один на один. Сьогодні десь щось трохи змінили. Вдалося бути в грі весь час. Наївно було очікувати, що буде легко.

У цій лізі по результату нічого легко не дається. Я радий за команду. Команда в прямому сенсі працювала в захисті. Звичайно, нам, можливо, десь не вистачає філігранності нападу. Обидва наших розігруючих набрали мало очок, але відпрацювали в захисті, як вони робили тиск на гравця з м’ячем. Це і є сучасний баскетбол. Як і очікувалося, це дає плоди в другій половині третьої чверті. Так і було. Може бути, в якихось моментах ми були кращими.

Сьогодні ми влучили свої кидки. Мішула влучив свої кидки. Близнюк влучив свої кидки. «Великі» нашої команди показали, що у них є самоповага до себе. Ми не давали нічого робити легко і просто. Боротьба складалася за кожні позиції в захисті та нападі. Думаю, що всі, хто прийшов подивитися гру не шкодують.

Також прокоментував гру і центровий нашої команди Владислав Коренюк:

Хочу подякувати вболівальникам за підтримку. Ми відучували цю підтримку на майданчику. Вдалося перемогти за рахунок характеру. Тиждень тому була дуже болюча поразка від «Хіміка». У цьому матчі всі гравці хотіли довести, що можемо боротися і виграти. Кожен вийшов із 100%  готовностю захищатися і працювати на двох сторонах майданчика в захисті та нападі. За рахунок бажання, характеру і боротьби нам вдалося виграти.