Головний тренер Київ-Баскета Айнарс Багатскіс, який паралельно очолює і національну чоловічу збірну України, відповів на запитання журналістів під час відкритого тренування «синьо-жовтих». Деякі теми були пов’язані зі столичним клубом.

– Я вісім років провів сидячи на двох стільцях. Я б, звісно, хотів взяти до Київ-Баскета усіх цих хлопців (посміхається і показує в бік гравців збірної – ред.), але це буде нечесно по відношенню до інших тренерів. Працюємо. І, думаю, найближчим часом, ви довідаєтеся свіжі новини про Київ-Баскет.

– Ваше ставлення до Ліги чемпіонів, у якій дебютує Київ-Баскет?
– Це дуже цікавий турнір. Якщо ми хочемо говорити серйозно про Лігу чемпіонів, ми маємо подолати австрійський бар’єр. Хоч Капфенберг – далеко не подарунок. Що ж до Бургаса (наступний суперник киян у разі подолання ними першого кола кваліфікації – ред.), ця команда гідна того, аби грати у груповому турнірі. Я знаю половину гравців цієї команди, тренера. Це дуже серйозна команда, мабуть, одна з найсильніших у турнірі. Але якщо ми хочемо бути конкурентоспроможними, ми маємо знати, як грати і перемагати такі команди.