Головний тренер Київ-Баскета Айнарс Багатскіс поділився своїми думками напередодні принципового домашнього протистояння у Суперлізі Парі-Матч з Дніпром.

– Для нас усі матчі принципові. У професійного спортсмена має бути почуття гідності у ставленні до свого клубу, до вболівальників. Дніпро? Можна навіть сказати, що ми втомилися від них – бо у першій частині сезону вже тричі з ними зустрічалися. Фактично немає секретів що у них, що в нас. Звісно, спробуємо їх здивувати дрібницями, а так знайомий суперник, принципова боротьба.

– Ви мали нервову кінцівку після матчу з Кьормедом. Чи проводили додаткову роботу, щоб уникати таких моментів?
– Так. Додаткова робота була через день після того, у потязі на Запоріжжя і потім у Кам’янському. Зараз ми працюємо у такому режимі, коли найголовніше – не зробити надто багато. Бо якщо ми протягом п’яти днів проводимо три гри, то відпочинок я теж називаю частиною тренування. Головне, щоб ми вийшли з тверезою головою, щоб контролювали себе, свої дії на майданчику, свої емоції. Тоді буде все гаразд, тоді є шанс на вдалу гру.

– Сьогодні Різдво, а частина гравців команди саме за григоріанським календарем його святкують, в переддень матчу.
– Ні, Свято Різдва – спокійне і тихе, коли ти можеш подумати про те, що ти зробив, чого не зробив, щоб тобі хотілося зробити, просто посидіти. Це не те свято, на яке ви натякаєте.