Головний тренер жовто-чорних поділився враженнями від гри з «Черкаськими Мавпами»

Звичайно, ми були фаворитами цієї гри. Проте я сказав гравцям не думати про те, що щось буде даватись легко. У Черкасах ніколи нічого не дається легко, особливо на початку гри. На жаль, я знову мав рацію. Десь не почули, пропустили повз вуха ту установку. Ми зараз більше граємо від захисту, намагаємося побільше використовувати гравців ротації. Все забули, як вийшли на паркет. Кобець робив з нами все що хотів в першій чверті. Потім багато в чому завдяки захисту Крутоуса і Янга проти Кобця ми змогли його лімітувати, якщо так можна висловитися. Звичайно, він теж не залізна людина, щоб весь час грати під тиском. Потім знайшовся другий супермен Скапінцев, який зробив з нас посміховиськ в захисті в деякі моменти.

Фізичний ресурс і клас гравців в деякі моменти у нас був вище, лава запасних довше. Тому ми здобули таку впевнену перемогу. Я ніколи не говорю, що гру можна виграти в першій або другій чверті. Проте постійний тиск на супернике має результат. Якщо гнеш свою лінію і весь час тиснеш, рано чи пізно команда всіх рівнів здригнеться. Рівна гра в перші дві чверті не надто мене здивувала. Але з огляду на ресурс і талант гравців, які є зараз у «Мавп», вони зробили величезний обсяг роботи. Команда взяла практично все, що ми дали. Здоров’я і удачі «Мавпам» у наступних іграх.

Нагадаємо, що кияни перемогли на виїзді «Черкаські Мавпи» з рахунком 102-67 та вже завтра зіграють наступний матч чемпіонату в Миколаєві проти одноіменного клубу.