Наставник жовто-чорних поділився власними враженнями відносно двух проведених спарингів проти новачка Суперліги «Тернополя».

«Ми грали вже більш якісно, ніж на Кубку Прометея, але цього все ще недостатьо. Час від часу в нас дуже якісний баскетбол змінюється цілковитим хаосом із квапливими кидками у нападі та неузгодженним захистом. В такі моменти ми втрачаємо перевагу. Нам потрібно грати у свій якісний баскетбол не 5-7 хвилин, а весь час. Грати саме те, що ми готували, не більше. Ми взагалі не готувалися до суперника, а думали лише про свою гру.

Але моментами гра сподобалась. Приміром на початку сьогоднішнього матчу було помітно, що з нашого боку вийшла агресивна, зла команда. Але потім це одразу перетворилось на брак у захисті. Теропіль, як досвідчена команда, що знає як грати, відчув запах крові та напав на нас.

Ви бачили, що ці ігри ми провели з одним розігруючим. Брендон [Янг] тиждень тому отримав невеличке пошкодження, тож ми вирішили їм не ризикувати. Мені було цікаво подивитися, як у цій ролі виглядають Мішула та Близнюк. На мою думку, вони впоралися. Напад в нас більш-менш в порядку – небагато втрат, багато кидків, чимало з яких обгрунтовані. Але потім не вистачає стабільності у захисті – не можемо поділити гравців тощо. Будемо над цим працювати. 

Тернопіль? Який ж це новачок? Це досвідчена команда. Лишень дай їм відчути свою гру, одразу ж прийде кара. Це чергова команда Суперліги, проти якої ти не чекаєш легкого життя. Ти повинен налаштовуватися та грати в повну силу, або будеш покараний».