Головний тренер «Київ-Баскета» Айнарс Багатскіс прокоментував перемогу над «Дніпром» (76:75) в матчі Суперліги.

«Матч вийшов таким, як я очікував. У першій половині кидали більше двоочкових, ніж триочкових. Всі кидки були обгрунтовані, крім одного. У другій половині на якість гри вплинули фоли. Три гравці стартової п’ятірки на початку четвертої чверті мали 4 фоли. Треба було вносити зміни. Є ситуації, якими я незадоволений і без яких можна обійтися. Дуже добре зіграли, коли влучили останній кидок.

Ми повинні більш сконцентровано шукати ситуації і використовувати їх, коли суперники змінюються в захисті. Одночасно я радий за команду. Билися, переживали, грали один за одного. Все таки грали з чемпіоном України – дуже професійним клубом. У нас завжди були і будуть цікаві ігри.

Стан Джейкобсона? Він був на паркеті. Я говорив, що ми повинні чекати від нього чоловічий якісний баскетбол ближче до нового року. У молодих хлопців, які в перший раз грають в Європі, досить довгий період адаптації. Майк грає і вже дає нам результат. За два дні до минулого матчу з «Харківськими Соколами» йому на тренуванні зламали ніс. Він грає з маскою. Це непросто, дискомфорт. Для нього все це нове.

Ми показуємо йому помилки і недоліки. Одночасно він дає нам жорсткість на майданчику. Коли його знесли, він все одно повернувся і був готовий допомогти. Це показує його ставлення до команди»