Головний тренер Київ-Баскета Айнарс Багатскіс прокоментував перемогу своїх підопічних на старті групового турніру. 23 жовтня кияни перемогли у Палаці спорту іншого представника групи F Дніпро.

Ми не раді нашій якості гри сьогодні ввечері. Але, чесно кажучи, результат був найважливішим сьогодні. Ми перемогли, і це чудова новина для нас та наших вболівальників.

Зміни були нашою найбільшою проблемою сьогодні ввечері, ми пропускали дуже багато очок, коли ми приймали неправильні рішення. Концентрація – наша ще одна велика проблема сьогодні. “Дніпро” – хороша команда, але я вважаю, що 12-14 балів різниці були б справедливим результатом.

Я завжди намагаюся пояснити своїм хлопцям, що баскетбол – це історія про 40 хвилин, а не про 35. “Дніпро” має великий відсоток триочкових – понад 64%. І більшість із них були після наших поганих змін.

Але окей, можливо, я говорю лише про погані речі, і це неправильно. Я впевнений, що ми також мали багато приємних моментів і сьогодні. Але ще раз – якщо ми поважаємо себе, якщо ми професіонали, нам потрібно бути професіоналами протягом усієї гри.