Суперліга(жінки). 23.04.2018.

Київ-Баскет – ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР ім.Літвака  81:58

Київ-Баскет: Краєвська Ольга (10оч + 3пд + 6рп + 1вт +1пх ), Віта Горобець (22оч + 6пд + 6рп + 3вт +2пх), Анна Ольховик (10оч + 10пд + 5рп + 5пх + 3вт), Тетяна Юркевічус (13оч + 11пд + 3рп + 3пх + 1бш), Наталія Скорбатюк (6оч + 1пд + 1рп + 1вт + 1пх ) – старт; Ксенія Афанасьєва (8оч + 4пд + 1рп + 1вт + 1бш),  Владислава Волошина (1вт), Оксана Степанюк (6оч + 2пд + 1рп), Вероніка Любінець (2оч + 2пд + 1вт +  2бш), Яна Рябчук (4оч +2пд + 2бш).

Друга гра фінального туру також закінчилась перемогою Київ-Баскет. Хоча рахунок мало відрізнється від того, що був у попередній зустрічі, проте це були дві абсолютно різні гри. Сьогодні Крістіна Карп та Жанна Лиходід вже грали, і навіть вийшли в старотовому складі. З цими гравчинями малюнок гри був більш звичний для Інтерхіма.

Першу чверть столична команда виграла 22-14, а от у другій десятихвилинці гостопарі майданчику змогли забити лише на 4 очки більше, ніж пропустили. На велику перерву команди пішли з різницею в 11 пунктів, і скоротити такий відрив дуже таки можливо, це чудово розуміли наставники обох сторін. Та вже після 5 хивлин третьої чверті “бджоли” збільшили гандикап до 20 очок. У другій половині цієї десятихвилинки стався прикрий інцидент – травму отримала Ольга Краєвська, та не змогла продовжувати грати. “Втрата” одного із “бійців” ще більше мотивувала та “запалила” киянок.

Останні 5 хвилин зустрічі Володимир Холопов довірив молодим гравчиням, і ті у свою чергу подарували глядачам декілька яскравих моментів : 2 блок-шоти підряд від Яни Рябчук, та  блок-шот Вероніки Любінець у наступній атаці.

Сьогодні одразу дві гравчині Київ-Баскет оформили о дабл-даблу : Анна Ольховик записала на всій рахунок 10 очок та 1- підбирань, та вже традиційно Тетяна Юркевічус , набравши 3 очок та 11 підбирань.

Наступна зустріч команда буде вже в Одесі 26 квітня о 18:00. Нагадаємо, що фінальна серія триває до 3 перемог,і Київ-Баскету не вистачає лише 1  перемоги до золотих медалей.