В останній день літа 31 серпня національна жіноча збірна України з баскетболу 3х3, яка повністю склдадена з гравців Київ-Баскета і яку тренує головний тренер киянок Володимир Холопов, розпочала виступи на чемпіонаті Європи у Дебрецені (Угорщина).

Перший матч “синьо-жовті” дівчата провели на одному диханні, обігравши збірну Данії 19:9. Набагато складнішим виявився поєдинок проти збірної Нідерландів, у якому вирішувалася доля першого місця.

Спочатку українкам вдавалося контролювати гру, вони вели у рахунку, але поступово Нідерланди перехопили ініціативу. За півтори хвилини до кінця основного часу Україна поступалася 6:11, але грамотно побудувала гру у кінцівці.

За секунду до кінця основного часу суддя зафіксував пробіжку у помаранчевих і Філевич двічі не схибила з лінії штрафний, перевівши матч в овертайм 12:12. І хоча фортуна врешті решт посміхнулася суперницям 14:13, Україна все одно посіла перше місце у групі, оскільки Нідерланди поступилися Данії 11:15.

1 вересня у чвертьфіналі Україна зіграє з Латвією. Півфінал, фінал і матч за 3 місце відбудуться того ж дня.