8 квітня у повторному матчі за 15 місце Чемпіонату України у Вищій лізі Київ-Баскет-2 переміг Львівську Політехніку 95:66.

Це був заключний поєдинок другої команди Київ-Баскета у Вищій лізі. Підопічні Максима Балашова добре налаштувалися на цей поєдинок. У попередньому поєдинку, що його команди зіграли днем раніше, 7 квітня, Київ-Баскет-2 також переміг, але його перевага не була такою переконливою – 99:94. Варто було львів’янам зіграти більш організовано і ліквідувати 5-очкове відставання, і вже підопічні Зубрицького були б 15-ми. Але кияни не дозволили гостям здійснити свої плани.

Першу чверть Київ-Баскет-2 провів напрочуд потужно, вигравши цей ігровий відрізок 28:11. Це й зумовило подальший хід подій. Зрештою, Львівська Політехніка виграла тільки другу чверть, та й те мінімально 23:22. То ж перемога господарів є цілком закономірною. Цього разу найрезультативнішим у складі киян став Сергій Шевченко – 23 очка.