9 лютого друга команда Київ-Баскета провела черговий поєдинок у регулярному чемпіонаті Вищої ліги. У гостях підопічні Максима Балашова поступилися Рівне-ОШВСМ 79:97.

Початкову активність гостей загасив кидком здалеку Шанюк на третій хвилині матчу. Не пройшло і хвилини, як він закинув знову. Господарі взяли гру під свій контроль, «прихопили» Сидорука і Зайця, і вже на початок другої чверті мали перевагу +8. У гостей до перерви не клеїлася командна гра, до того ж бракувало влучності у кидках з периметра і лінії штрафних. Після першої половини Рівне вело 49:33.

У третій чверті киянам вдалося вирівняти гру. Але тільки після того, як Артимович з лінії штрафних довів перевагу рівненчан до +20. Тоді Київ-Баскету вдався ривок 9:1. Заключна чверть теж пройшла у рівній боротьбі, але і на останній хвилині Рівне набрав на очко більше за Київ-Баскет 3:2. То ж підсумковий результат – закономірний.

10 лютого команди проведуть повторну зустріч у Рівному.