26 січня друга команда Київ-Баскета провела повторний поєдинок зі Старим Луцьком-Університетом у регулярному чемпіонаті Вищої Ліги. Долю матчу на останніх секундах вирішив влучний кидок Подковирова – 72:70.

Напередодні кияни програли з різницею у два очка 70:72. Отже відбулося рідкісне для баскетболу явище віддзеркалення результату. Тепер з таким самим рахунком виграли підопічні Максима Балашова!

Першу чверть Київ-Баскет-2 закінчив з п’ятиочковою перевагою 19:14, але поступово лучани пристосувалися налагодили свою гру і після триочкового Глушка змогли піти на перерву з відставанням -2. Хай там як, а до розв’язки команди підійшли з рівним балансом 68:68. До цього холоднокровність проявив Кирило Подковиров, а Сергій Шевченко не промахнувся з лінії штрафних. Втім, за 12 секунд до кінця четвертої чверті Швагринський знову встановив паритет 70:70. І знову не схибив Подковиров. Його кидок таки досяг мети – 72:70.

Київ-Баскет-2 здобув сьому перемогу у Вищій лізі і наступні матчі зіграє 2-3 лютого в Івано-Франківську з Говерлою.