5 лютого Київ-Баскет поступився Вентспілсу у заключному турі другого групового турніру Кубка Європи. Суперники зустрілися у Палаці спорту і мали визначити переможця відбірної групи К.

Господарі добре розпочали матч, діяли швидко, встигали першими на підбираннях, але влучності у деяких епізодах бракувало. Вентспілс діяв більш холоднокровно і в середині першого періоду зробив очковий ривок +12, на деякий час взявши гру під свій контроль. Втім, у другій чверті кияни за підтримки трибун зуміли ліквідувати відставання і кілька разів виходили вперед. Суперники не дозволяли один одному розвинути успіх і відірватися на безпечну очкову відстань. Першу половину Вентспілс закінчив з незначною перевагою 41:39. Друга половина гри також пройшла у запеклій боротьбі. Але у третій чверті Вентспілсу вдалося реалізувати більше своїх атак, це і зумовило подальший хід подій. У підсумку поразка господарів 80:88. Вони посіли друге місце у групі К і у чвертьфіналі зіграють з турецькою Каршиякою.