fbpx
Останні новини
  1. Велике інтерв’ю Дмитра Забірченка на паркеті Палацу Спорту “Veneto”
  2. У фінальному етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 «Київ-Баскет» посів третє місце
  3. Великдень — час добрих справ
  4. Їм потрібен твій донат
  5. Розігруємо кросівки з нової колекції “Puma”

Вища ліга (жінки)

Вища баскетбольна Ліга України — це важливий дивізіон перед Суперлігою, тому перемоги тут дуже важливі. Вища ліга (жінки) є прикладом того, яким професійним і видовищним може бути баскетбол в Україні. На європейському рівні! «Київ-Баскет» виставляє своїх гравчинь на змагання і ніколи не жалкує про це. Бо наші київські дівчата мають явний хист і показують високі результати у матчах навіть із сильними суперниками. Вони знають, що маленькі перемоги ведуть до великих, а маленькі поразки — це просто досвід, без якого неможливо стати краще.

Українські баскетболістки з команди «Київ-Баскет» невпинно тренуються й отримують відповідні результати, підтверджуючи своїм прикладом прислів’я «Без труда нема плода». А бойова чорно-жовта бджола з логотипу команди також доводить працелюбність гравчинь. Які вони спортивні та вправні! Як витончено закидають м’яч у корзину і як сильно радіють кожному завданому голу! Змагання у Вищій Лізі баскетболу (жінки) — це яскраве видовище, і дівчата з «Київ-Баскета» дають вболівальникам підстави пишатися українськими баскетболістками.

Головний тренер жіночої команди Вищої Ліги — Олена Федченко.

Восени 2017 року відродилася баскетбольна команда «Київ-Баскет» — дворазовий призер української Вищої та Суперліги! Головний тренер команди Олександр Лохманчук із цього приводу сказав: «“Київ-Баскет” створений для того, щоб перемагати, і наша мета – чемпіонський титул і Кубок України». Цікавий логотип — жовто-чорна войовнича бджола — додає наснаги гравцям і показує їхній бойовий настрій.

Цікавий факт

Баскетбол входить в програму Олімпійських ігор з 1936 року (до речі, сам Джеймс Нейсміт, винахідник цієї гри, був там гостем). Регулярні чемпіонати світу з баскетболу серед чоловіків проводяться з 1950 року, серед жінок — з 1953 року, а чемпіонати Європи — з 1935 року.

Молодий баскетбольний клуб (лідер клубного жіночого баскетболу, як пишуть ЗМІ) представлений у сезоні 2017-2018 року чотирма професійними командами та дитячою баскетбольною академією. Команди виступають в українській Суперлізі, Першій, Вищій чоловічій та Вищій жіночій лігах. Базовим місцем тренувань для «Київ-Баскет» є спортивний комплекс «Меридіан», тут проходять і домашні матчі клубу.

Однак, крім власне участі в матчах, гравці та тренери здійснюють соціальні проекти, насамперед популяризують мистецтво баскетболу серед молоді та малят. Проводячи майстер-класи для школярів, баскетболісти показують їм, як правильно робити розминку, розігрівати м’язи перед грою, робити гарний пас, вести м’яча тощо. Ми сподіваємося, що ці заходи надихнуть молоде покоління на заняття спортом, особливо баскетболом.

Цікавий факт

Білл Расселл, гравець і тренер команди НБА «Бостон Селтікс», колись сказав: «Стрибання є міжнародно визнаним виразом радості, і баскетбол — це той вид спорту, який побудований на стрибанні. Можливо, гравець стрибає, тому що він щасливий, але, що більш імовірно, він щасливий, тому що стрибає».

Тож радійте разом із нами! Все про баскетбол — на нашому сайті: епізоди та інтерв’ю з післяматчевих конференцій, афіша, результат ігор, розклад трансляцій матчів, баскетбол відео, баскетбол фото, новини жіночого баскетболу, новини чоловічого баскетболу. Також усе це ви побачите й почитаєте на наших сторінках у соціальних мережах: