fbpx
Останні новини
  1. Велике інтерв’ю Дмитра Забірченка на паркеті Палацу Спорту “Veneto”
  2. У фінальному етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 «Київ-Баскет» посів третє місце
  3. Великдень — час добрих справ
  4. Їм потрібен твій донат
  5. Розігруємо кросівки з нової колекції “Puma”

Вища чоловіча ліга

Існування українського баскетболу тепер неможливо уявити без амбітної команди «Київ-Баскет», яка впевнено долає усі перешкоди і здобуває перемогу за перемогою. Колись вона опустила голову через фінансові негаразди, але зараз відродилася і робить усе, щоб її гравці мали все необхідне для тренувань і перемог. Баскетболісти грають у Вищій Лізі з масштабною метою — перейти у Суперлігу і стати чемпіонами України. Хіба це завелика ціль? Ми так не думаємо. Баскетбольний клуб «Київ-Баскет» — це родина, у якій усі допомагають один одному та діляться досвідом. Кожен м’яч у корзині — доказ майстерності й професійності чоловічої баскетбольної команди.

Змагання чоловічої Вищої Ліги з баскетболу — це незабутнє видовище, і наші гравці беруть у цьому безпосередню участь. Високі, спортивні «стрибунці» показують впевнену професійну гру з різними суперниками. Вища баскетбольна Ліга України — це крок до Суперліги та чемпіонства. Тому баскетболісти клубу «Київ-Баскета» без упину тренуються, виступають у матчах Вищої Ліги та долають усі перешкоди на шляху до мети. І ми дуже раді, що наші хлопці закінчили сезон 2017-218 перемогою. Це надихає на подальші звершення!

Головний тренер чоловічої команди Вищої Ліги — Олександр Лохманчук. Тренер чоловічої команди Вищої Ліги «Київ-Баскета» — Максим Балашов.

Восени 2017 року відродилася баскетбольна команда «Київ-Баскет» — дворазовий призер української Вищої та Суперліги! Головний тренер команди Олександр Лохманчук із цього приводу сказав: «“Київ-Баскет” створений для того, щоб перемагати, і наша мета – чемпіонський титул і Кубок України». Цікавий логотип — жовто-чорна войовнича бджола — додає наснаги гравцям і показує їхній бойовий настрій.

Цікавий факт

Баскетбол входить в програму Олімпійських ігор з 1936 року (до речі, сам Джеймс Нейсміт, винахідник цієї гри, був там гостем). Регулярні чемпіонати світу з баскетболу серед чоловіків проводяться з 1950 року, серед жінок — з 1953 року, а чемпіонати Європи — з 1935 року.

Молодий баскетбольний клуб (лідер клубного жіночого баскетболу, як пишуть ЗМІ) представлений у сезоні 2017-2018 року чотирма професійними командами та дитячою баскетбольною академією. Команди виступають в українській Суперлізі, Першій, Вищій чоловічій та Вищій жіночій лігах. Базовим місцем тренувань для «Київ-Баскет» є спортивний комплекс «Меридіан», тут проходять і домашні матчі клубу.

Однак, крім власне участі в матчах, гравці та тренери здійснюють соціальні проекти, насамперед популяризують мистецтво баскетболу серед молоді та малят. Проводячи майстер-класи для школярів, баскетболісти показують їм, як правильно робити розминку, розігрівати м’язи перед грою, робити гарний пас, вести м’яча тощо. Ми сподіваємося, що ці заходи надихнуть молоде покоління на заняття спортом, особливо баскетболом.

Цікавий факт

Білл Расселл, гравець і тренер команди НБА «Бостон Селтікс», колись сказав: «Стрибання є міжнародно визнаним виразом радості, і баскетбол — це той вид спорту, який побудований на стрибанні. Можливо, гравець стрибає, тому що він щасливий, але, що більш імовірно, він щасливий, тому що стрибає».

Тож радійте разом із нами! Все про баскетбол — на нашому сайті: епізоди та інтерв’ю з післяматчевих конференцій, афіша, результат ігор, розклад трансляцій матчів, баскетбол відео, баскетбол фото, новини жіночого баскетболу, новини чоловічого баскетболу. Також усе це ви побачите й почитаєте на наших сторінках у соціальних мережах: