fbpx
Останні новини
  1. Велике інтерв’ю Дмитра Забірченка на паркеті Палацу Спорту “Veneto”
  2. У фінальному етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 «Київ-Баскет» посів третє місце
  3. Великдень — час добрих справ
  4. Їм потрібен твій донат
  5. Розігруємо кросівки з нової колекції “Puma”
Dovidnyi

9 Довідний Вадим

N:9
Національність
ukr Україна
Позиція
Захисник
Зріст
184
Вага
81
Команда
Вища ліга «Київ-Баскет»
Ліга
Вища ліга України
Дата народження
28 Липень, 1993
Вік
30

Освіта: НТУУ “Київський політехнічний інститут ім. Сікорського” – бакалавр за спеціальністю реклама та зв’язки з громадськістю, Київський національний торгово-економічний університет – магістр за спеціальністю реклама
Школа: м. Київ, спеціалізована школа №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Досягнення: Призер ВЮБЛ; чотирикратний чемпіон київської студентської ліги; переможець всеукраїнської універсіади 2012; призер всеукраїнської студентської ліги; переможець “Ліги героїв” 2015-2016; переможець “Ліги монстрів” 2016-2017, MVP сезону 2016-2017
Кар’єра: 2005-2010 БК “Авангард-баскет”; 2010-2013 збірна НТУУ “КПІ”; 2013 БК “Кіровоград”;2013-2014 БК “Київ”; 2015-2017 БК “Каштан”
Перший тренер: Черногрицький Ігор Петрович
У якому віці почали займатися баскетболом? 12 років
Чому саме баскетбол: З першого тренування просто закохався в цю гру. Досі зберігаю свій перший м’яч. Пам’ятаю свою першу помилку та роботу над її виправленням, саме цей процес самовдосконалення та досягнення поставленої цілі приносить найбільше задоволення. Реальний кайф отримуєш від роботи в команді, а саме від усвідомлення того, що партнери довіряють тобі, а ти довіряєш кожному з них, від розуміння того що не зважаючи на ні на що ми підтримаємо однин одного – це і є будування командної хімії. Саме за її присутності та тяжкої роботи на майданчику стає можливим досягнення загальної цілі – ПЕРЕМОГИ)
Якщо не баскетбол, то який інший вид спорту? Спортивна гімнастика, мабуть, тому що до захоплення баскетболом отримав звання КМС з цього виду спорту.
Чим займаєтесь у вільний час: Багато вільного часу проводжу в колі сім’ї, з друзями часто ходимо у кіно та граємо у PlayStation, полюбляю прогулянки зі своєю собакою, також маю хобі – кулінарія.
Улюблений гравець: Джеймс Харден
Улюблена команда (НБА, Євроліга):Гьюстон Рокетс 
З ким хотіли би зіграти 1 на 1? з Крісом Полом
Улюблена муз. виконавець/група: люблю музику під настрій, важко вибрати когось одного, але найбільше слухаю напевне NOTORIOUS B.I.G., Drake, Майкл Джексон, Елвіс Преслі Баста та L’ONE.
Улюблений фільм: Тренер Картер
Улюблена страва: Лазанья
В якому місті хотіли б жити: Люблю український клімат за присутність усіх чотирьох пір року, однак було б цікаво спробувати пожити там, де весь рік тепло, чомусь мене найбільше приваблює Лос Анжелес.