ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) – КСЛІ-Київ-Баскет 45:57

КСЛІ-Київ-Баскет: Яна Рябчук (15оч + 4пд + 2рп + 2пх), Жанна Джунь (8оч + 1пд + 3вт ), Владислава Волошина (13оч + 7пд + 2рп + 4вт + 1х), Юлія Гутевич (9оч + 2пд + 1рп + 1вт), Вероніка Любінець (12оч + 10пд + 3рп + 3вт + 4пх + 3бш)-старт; Марина Свентицька (0)

КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ВИЩОЇ ЛІГИ СЕРЕД ЖІНОК!
Третя зустріч их команд була вирішальною, адже переможець отримував звання бронзових медалістів сезону.

Перша чверть виявилась вирішальною, адже кияни забили 27 очок, у той час коли господарі майданчику змогли записати на свій рахунок лише 8 набраних балів. Другу десятихвилинку команди провели майже однаково ефективно 10-11.
А от після великої перерви львів’янки були максимально мотивовані на камбек, та набрали у третій чверті максимальну кількість очок для себе – 17. Заключний відрізок гри став найемоційнішим, і не дивлячись на успішну для господарів майданчику 3тю та 4ту чверті (+2) цього було недостатньо для перемоги. Команда Олени Федченко на початку зустрічі забезпечила собі достаній гандикап для перемоги, і ЛДУФК так і не змогли їх наздогнати.