10 лютого друга команда Київ-Баскета програла і другий гостьовий матч Рівне-ОШВСМ. Цього разу підопічні Максима Балашова і пропустили менше, але і закинули, відповідно, менше. Днем раніше рівненчани виграли 97:79, тепер – 80:56.

На початку матчу гості не очікували прояву активності від Анісімова. Той тричі поспіль вразив кошик, а в третій раз – ще й заколотив данк! Психологічно господарі отримали перевагу вже тоді, хоч грати попереду було ще 37 хвилин. Але… першу чверть Рівне виграв 23:12. Якщо тебе пре, ти ж не зупинишся, бо ігровий час іде. Отак і господарі продовжували тиск і на перерву пішли вже за результату 47:25.

У таких випадках перерва йде на користь команді, що поступається. Зупинка у грі збиває кураж, потім треба налаштовувати себе знов, але хлопці з Рівного зробили це без проблем. За півтори хвилини до кінця третього періоду Шанюк кидком здалеку довів перевагу до +38. Напевно тоді внутрішній голос підказав киянам – може досить? Хімічук і Пітушкін ще до кінця чверті поцілили з периметру. А заключну чверть Київ-Баскет виграв 17:9. Це підсолодило гіркоту поразки, але не більше.