23 квітня у Жіночій Суперлізі відбулися два перших матчі півфінальних серій. Зокрема, Київ-Баскет вже зараз фактично зняв запитання щодо того, хто гратиме у фіналі.

Підопічні Володимира Холопова у Львові приголомшили господарок своєю результативністю вже з початку матчу. Першу чверть киянки завершили з рахунком 29:5 на свою користь, провівши наприкінці цього відрізку ривок 11:0. У першій половині другої чверті тиск гостей продовжився. Після кидка здалеку капітана Київ-Баскета Ольховик на екваторі чверті перевага киянок становила вже +29. До честі львів’янок вони не припинили опір, але у підсумку все одно програли забагато 35:74. Найрезультативніша у львівському матчі Вікторія Кондусь (Київ-Баскет)  набрала 15 очок.

Другий матч у півфінальній серії, у якому Київ-Баскет може оформити фінальну путівку, відбудеться у столиці 25 квітня.