10 лютого у Жіночій Суперлізі Київ-Баскет переміг у гостях Франківськ 78:61.

Підопічні Володимира Холопова з перших хвилин матчу включилися у гру. Повівши на старті 4:0 після кидків Любінець і Кондусь, вони виграли перший період 24:10. У другій чверті Франківськ вирівняв гру, але скоротити відставання до перерві не зумів. 46:30 – за такого рахунку команди пішли відпочивати.

По-справжньому господарки почали опиратися у третій чверті. І не просто опиратися, а доволі швидко надолужувати згаяне. Уро-Ніле, Гвічіані, Огороднікова раз-пораз влучали у кошик киянок, перехопивши чи підібравши м’яча. Третю чверть Франківськ виграв 22:12, скоротивши таким чином відставання у рахунку до -8. А на початку четвертої десятихвилинки Огороднікова наблизила свою команду до рівноваги ще на два очка – 54:58. Втім, сенсація не встигла народитися. Київ-Баскет  впевнено довів гру до переможного завершення 78:61.

Найрезультативнішою у матчі стала Міріам Уро-Ніле (Франківськ) – 27 очок. Ганна Ольховик набрала 17 очок.