15 березня Київ-Баскет здобув переконливу виїздну перемогу у Жіночій Суперлізі. Підопічні Володимира Холопова перемогли ІнтерХім 91:55.

Початок матчу не віщував нічого доброго господаркам. Київ-Баскет вдало комбінував, більше атакував і швидко створив очковий відрив. Після влучання з периметру Спітковської за дві хвилини до кінця чверті киянки повели +14. У другій чверті гості набрали ще більше очок, ніж у першій – 27. Та й перевага на цьому відрізку виявилася суттєвішою: +14. Це дозволило їм піти на перерву, фактично знявши питання щодо майбутнього переможця 48:22.

Поперерві ІнтерХім зумів на певний час вирівняти гру. Він виграв третю чверть 21:19, але в кінцівці знову провалився. Після кидка здалеку Гутевич відрив Київ-Баскета став ще більш вражаючим +36. Зрештою, таку різницю підопічні Володимира Холопова зберегли до фінальної сирени, хоч рахунок ще змінювався. Цікаво, що коли Яна Рабчук встановила остаточний результат 91:55 грати ще залишалося 2хв і 13сек. Для баскетболу це дуже багато. Але жодна з команд більше не закидала.

Наступний матч Київ-Баскет зіграє 21 березня – вдома з Франківськом.